Kuruluşumuzun 21. yılımızda sektördeki lider yine biziz. Teşekkürler...

Turkish English Germany

Web Tasarım ve Yazılım

Web Tasarım ve Yazılım

Sivas’ta Web Tasarım ve Yazılım için firmamızı tercih etmelisiniz. Yazılım geliştirme, web sayfası kodlaması değildir. Yazılımdan ne beklendiğinin bilinmesi gereklidir. Sivas yazılım geliştirme hizmetinin profesyonel olarak gerçekleştirilmesinin en önemli adımı, beklentilerin tam olarak belirlenmesidir. Bunun ardından yazılıma başlanmakta, sonrasında da çözüm geliştirilmektedir. Çözüm müşteriyle birlikte belirlenmekte, ardından da bakım ve destek süreci başlamaktadır. Firmamızda süreç basit ancak profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. İşlem gerçekleştirilirken tanımlama ve planlama yapılmaktadır. Öncelikle yazılım için ayrılan bütçenin ne olduğu bilinmekte, sonrasında da geliştirme işlemine başlanmaktadır. Geliştirme aşamasında programlama dilleri, veri tabanının altyapısının sağlanması gibi konular başlanmaktadır. Bu aşamada yapılan işlemler sürekli olarak test edilmektedir. Bu sayede başarılı bir web sitesi kurularak müşteri sayısı artırılabilmektedir.

Yazılım Sonrası Eğitim Ve Destek Hizmeti

Yazılım geliştirme hizmetinin üçüncü aşaması bakım ve destektir. Yazılım müşteriye sunulduktan ve yazılımı kullanacak olan kişilere gerekli eğitim verildikten sonra yayın aşamasına gelinmektedir. Bu aşamada bakım süreci uygulanmaktadır. Bu süreç, kullanıcı ihtiyaçlarının belirlenmesi ve karşılanması, donanımın yükseltilmesi, yeni teknolojilerin hayata geçmesi gibi hizmetleri kapsamaktadır. Yazılım geliştirme uygulaması kapsamında bakım sürecinde yazılım değişiklikleri de yapılabilmektedir. Sivas yazılım geliştirme sürecinde en önemli adım ne yapılacağının doğru bir şekilde belirlenmesidir. Firmamız, bu adımı da müşteri ile birlikte değerlendirmekte ve en iyi sonucu uygulamaktadır. Ne yapılacağının tam olarak anlaşılması, en doğru tasarımı ortaya çıkarmaktadır. En doğru tasarımla hayata geçirilmiş web sayfası, hedef kitleye çok hızlı bir şekilde ulaşılmasını sağlamaktadır.

Sivas’ta Web Tasarım ve Yazılım

Sivas’ta Yazılım geliştirme hizmeti sunan Firmamız, profesyonel yazılım ekibi ile kusursuz işleyen bir web sitesi tasarlamaktadır. Başarılı bir web projesi, kişi ya da firmalara öncelikle itibar, ardından da maddi kazanç sunmaktadır. Bu amaç doğrultusunda kurulan bir web sayfası ile müşterilerle görsel ve işitsel olarak iletişim kurulabilmekte, ayrıca tüm ürünlerle ilgili detaylı bilgiler verilebilmektedir. Hizmetin ya da ürünün tüm çeşitlerinin çok kolay bir şekilde tanıtılmasına olanak sağlayan web sayfası, başarılı bir çalışmayla gerçekleştirilmeli, satış ve pazarlamaya yönelik unsurları da kapsamalıdır.

ONLİNE ÜRÜN KATALOĞU Ürün yelpazemiz ve detaylı teknik bilgileri incelemek için indiriniz.KATALOĞU İNDİR
Neredeyiz Örtülüpınar Mah. İnönü Bulvarı Özkahya Apt. Kat:3 D:7 Sivas
Bize Ulaşın Telefon : 03462210060GSM : 05444331555
Çalışma Saatleri Hafta içi : 08:00-18:00Hafta sonu : 08:00-18:00
Murat T.
Murat T.

Merhabalar... Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Konuşmayı Başlat