Kuruluşumuzun 21. yılımızda sektördeki lider yine biziz. Teşekkürler...

Turkish English Germany

Kurumsal Kimlik

Yorum yapılmamış 2068 Okundu
Kurumsal Kimlik

Sivas’ta kurumsal kimlik tasarımı, ticari yaşamın en önemli ayrıntılarının arasında yer alan kurumun kendini ifade ediş biçimidir bir başka deyişle o kurumun adeta imzasıdır. Kurumlar bu nedenle kurumsal kimlik ile oluşturdukları imajlarını değiştirmek istemezler. Ancak bazı durumlarda tasarımcıyla ortak çalışarak değişime giderler. Kurumlar tüketicilere kendilerini tanıtmak için kurumsal kimlik tasarımı içinde amblem, logo, antetli kağıt, araç üstü giydirme, tabela, web sitesi, ambalaj tasarımı gibi pek çok hizmeti bir arada sunar. Bunun yanı sıra firmanın misyonunu, hizmet amacını, kurum felsefesini yansıtmakta ve ayrıca kurumsal iletişim bilgilerini de kapsamaktadır. Sivas’ta kurumsal kimlik tasarımı konusunda firmamız profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Uzman teknik ekibiyle web sayfası tasarımından yazılım geliştirmeye kadar birçok alanda hizmet vererek firmaların internet üzerinden dünyaya açılmasına aracılık etmekte, böylece çok daha fazla tanınmasını sağlamaktadır. Kurumsal firmaların rakiplerinden farklı olduklarını göstermesi yönünden kurumsal kimliğin büyük önemi vardır. Firma için oluşturulan imaj tüketicinin aklında kalıcı bir iz bırakarak, firmanın reklam yatırımlarının başarılı olmasını sağlayarak firmayı bulunduğu yerden üst sıralara çıkaran unsurlardan biridir

Sivas’ta Kurumsal Kimlik Tasarımı Profesyonel Yapılmalıdır

Kurumsal kimlik tasarımı Sivas hizmetinden yararlanan firmalar, kendi özelliklerini belirtmekte ve bu özelliklerinin de değişmeyeceğini göstermek için gerek web sayfalarında gerekse klasik yazışmalar için kullandıkları yöntemlerde kurumsal kimliğini kullanmaktadır. Bu kurumsal kimlikler genellikle bir kez tasarlanmakta, bu nedenle profesyonel ekiplerden destek alınması tavsiye edilmektedir. Firmamız, Sivas’ta kurumsal kimlik tasarımı hizmetini beklentilerin üzerinde gerçekleştirerek firmaların kendilerini tanıtmalarında onlara artı bir değer katmaktadır. Kimlik tasarımı hizmetinde gerek kurumsal, gerekse bireysel kimlik tasarımları gerçekleştirilmektedir. Bireysel kimlik, kişiye özeldir ve “Ben kimim?” sorusunun cevabı olarak tasarlanmaktadır. Kolektif kimlik, yaşanan süreci yansıtmaktadır. Kurum kimliği ise kuruluşun logosu, renkleri, amblemi gibi görsel unsurlardan meydana gelmektedir.

Kurum Kültürü Kimliği Etkilemektedir

Kurumsal kimlikte kurumsal davranış da bulunmaktadır. Firmamız tarafından sunulan kurumsal kimlik tasarımı hizmetinde sunulan unsurlar arasında bulunan kurumsal iletişim, kurum kimliği ile iletişimin iç içe olması durumudur. Kurumun satış geliştirme, halkla ilişkiler, kamuoyu araştırması ve personelin birbirleri ve müşterilerle iletişimi gibi konuları kapsamaktadır. Kurumun felsefesi; kurumun ilkeleri, hedefleri ve değerlerinden meydana gelmektedir. Kurum kimliğinde önemli olan bir başka husus da kültürel yapısı olmasıdır. Kurum kültürü kurum kimliğini etkilemektedir. Tasarım Merkezi, bu ve benzeri ayrıntıların yer aldığı kurumsal kimlik tasarımını ekip çalışmasıyla profesyonelce gerçekleştirmekte, bu sayede kurumun hem yurt içinde hem de yurtdışında tanınmasını sağlamaktadır.

YORUM ALANI

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
ONLİNE ÜRÜN KATALOĞU Ürün yelpazemiz ve detaylı teknik bilgileri incelemek için indiriniz.KATALOĞU İNDİR
Neredeyiz Örtülüpınar Mah. İnönü Bulvarı Özkahya Apt. Kat:3 D:7 Sivas
Bize Ulaşın Telefon : 03462210060GSM : 05444331555
Çalışma Saatleri Hafta içi : 08:00-18:00Hafta sonu : 08:00-18:00
Murat T.
Murat T.

Merhabalar... Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Konuşmayı Başlat