2005'ten bu yana sizlerle... Tecrübeye güvenin...

Turkish English Germany

Sivas’ta Sesli Arama

Sivas’ta Sesli Arama

Sivas‘ta Sesli Arama hizmetimiz yoğun tercih edilen bir hizmet olup, Alan Araması seçeneğimiz ile dilediğiniz bölge, sokak, mahalle, şehirdeki tüm sabit telefonları (ev, iş) arattırabilir etkinlikleriniz, indirim kampanyalarınız, reklamlarınız, davetiyeleriniz, kutlama mesajlarınız, bayram ve kandil tebriği mesajlarınız, yeni ürün veya yeni uygulamalarınızı bölge halkına kendi telefonlarından duyurabilirsiniz.

Firmamızın, Alan Araması Hizmeti ile mevcut veritabanınız dışında, belirlediğiniz bölgedeki tüm sabit numaraları arayabilirsiniz. Aramaları dilediğiniz gün ve saate kurarak kampanyanızı, duyurunuzu hedef kitlenize “En Hızlı, En Kolay, En Güvenilir” şekilde ulaştırırsınız. Bankalardan, marketlere, alış-veriş merkezlerinden, derneklere kadar birçok kurum alan araması özelliği ile hedef kitlelerine sesli mesaj aramaları yapıyor, yeni nesil pazarlama faaliyetlerinden yararlanıyor. Firmamız aracılığıyla sizin de işletmeniz, markanız, ürün veya hizmetleriniz çok kısa süre içinde çok fazla sayıda kişiye ulaşır.

Sivas’ta Sesli Arama

Kurumlar, dakika sınırı olmaksızın kaydettikleri sesli mesajları, aynı anda yüzbinlerce kişiye ulaştırabilmektedirler.

Alan Aramasında başarısı ispatlanmış, bölgesel aramaları yapmaya imkan veren alt yapısı sayesinde Firmamız ile hedefinizi 12’den vuracaksınız.

Üstelik Firmamız çok uygun tarifeler sunar. Firmamızı kullanarak elde edeceğiniz maliyet avantajının yanı sıra kurumunuza ciddi bir katma değer kazandırır.

REKLAM SÖZLEŞMESİ İNDİR Dijital ve Açık Hava Reklamları AyrıntılarıSÖZLEŞMEYİ İNDİR
Neredeyiz Örtülüpınar Mah. İnönü Bulvarı Özkahya Apt. Kat 3 / 7 Merkez / Sivas
Bize Ulaşın Telefon : 0 346 221 00 60GSM : 0 544 433 15 55
Çalışma Saatleri Hafta içi : 08:00 - 18:00Hafta sonu : 10:00 - 17:00
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi

👋 Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmayı Başlat